14 07 2020

Zniszczona milanowska zieleń. Urzędnicy apelują

14.07.2020, godz.: 19:35
Zniszczona milanowska zieleń. Urzędnicy apelują
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

Na oficjalnym profilu na Facebooku Milanówek zamieścił zdjęcia zniszczonej zieleni w mieście, choć stosunkowo niedawno została posadzona. Część roślin została rozjeżdżona, część wyrwano.

– W sobotę w centrum naszego miasta doszło do przykrego incydentu – z miejskiej doniczki stojącej na ul. Kościelnej zostały wyciągnięte rośliny! Możemy tylko podejrzewać jaki był cel takiego działania, niemniej jednak bardzo prosimy o niepowtarzanie tego typu dewastacji w naszej wspólnej przestrzeni! – czytamy w informacji.

– Oprócz tego – mimo kilkukrotnych apeli o nierozjeżdżanie zagospodarowanych klepisk i świeżych trawników, teraz m.in. na ulicy Mickiewicza zamiast zielonej zdrowej trawy możemy „podziwiać” dramatyczne ślady po parkujących tam samochodach… – opisują dalej urzędnicy.

Skutki tych działań można zobaczyć poniżej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.