27 01 2020

Znamy termin otwarcia Suntago i ceny biletów!

27.01.2020, godz.: 13:16
Znamy termin otwarcia Suntago i ceny biletów!

Już wiadomo kiedy pierwsi goście będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji Suntago Wodnego Świata we Wręczy pod Mszczonowem. Otwarcie zaplanowano na 20 lutego.

Budowa Suntago ruszyła w kwietniu 2017 r. Wtedy, po niepowodzeniu z parkiem rozrywki Adventure World Warsaw (który miał powstać nieopodal węzła autostradowego Grodzisk Mazowiecki) wiele osób wątpiło, że inwestycja pod Mszczonowem zostanie zrealizowana.

A jednak! Prace w Suntago już praktycznie się zakończyły, obiekt musi przejść odbiory i niebawem będzie gotowy na przyjęcie pierwszych gości. Znany już jest termin otwarcia tego największego zadaszonego parku wodnego w Europie – 20 lutego po raz pierwszy obiekt wypełni się miłośnikami wodnego wypoczynku.

Jakie atrakcje czekają na gości?
– Od momentu otwarcia parku będzie można cieszyć się wieloma atrakcjami w trzech różnych strefach tematycznych w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata. Park of Poland i Suntago Wodny Świat będą miejscami zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i dla wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy przeznaczona będzie wygodna baza noclegowa Suntago Village. Już w marcu 2020 r. do dyspozycji gości będą 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania, centralnym budynkiem oraz recepcją z mini sklepem – informują przedstawiciele Suntago.

Chętni skorzystają m.in. z 32 zjeżdżalni wodnych, basenu z falami, basenu relax z tzw. dziką rzeką, basenu „Rzeka przygód”, wodnego placu zabaw, maszyny Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, zewnętrznego wodnego placu zabaw z podgrzewaną wodą, basenów solankowych Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami oraz 10 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.

Ile to wszystko kosztuje?
Wielu obawiało się dość wysokich cen, ale wydają się one naprawdę dość przystępne. Zaczynają się już od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty od 20 lutego 2020 r. przez 365 dni w roku w godzinach: w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00. Zarówno w tygodniu jak i w weekend będzie możliwość zakupu biletu całodniowego, którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł , a dla dorosłych już od 99 zł. Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Strefa Jamango dostępna jest dla wszystkich, natomiast strefy Relax i Saunaria dostępne są wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref dla osoby dorosłej zaczyna się już od 129 zł.

Dodaj Komentarz

8 odpowiedzi na “Znamy termin otwarcia Suntago i ceny biletów!”

  1. Hansik pisze:

    I drogo i niedrogo. Jakbym chciał całą rodziną na cały dzień (2 os. dorosłe i dziecko) to bez 400 zł nie ma co jechać. Przecież nie tylko wejściówki. Trzeba coś zjeść itd. Ale z drugiej strony masa atrakcji, a i koszt utrzymania tego na pewno ogromny. Ale pojechać trzeba 🙂

  2. Domi pisze:

    Po najtańszych biletach polecieć i w 200 zł można się zamknąć dla 4 osób. Nie jest źle 🙂

  3. Izula pisze:

    Na gruponie trzeba poszperać niebawem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata