10 07 2020

Zgon na Kopernika. Interweniowały służby

10.07.2020, godz.: 13:18
Zgon na Kopernika. Interweniowały służby
fot. GrodziskNews

W czwartkowy wieczór przy ul. Kopernika w Grodzisku mieszkańcy byli świadkami działań strażaków, którzy musieli dostać się do jednego z mieszkań przy użyciu podnośnika. Na miejscu byli też policjanci, medycy i prokurator. Powodem – śmierć starszej kobiety.

Policja zgłoszenie otrzymała po godz. 20.00. – Z zawiadomienia wynikało, że w mieszkaniu przy ul. Kopernika przebywa starsza kobieta, która nie otwiera drzwi. Zgłaszającym był jej syn. Na miejsce udali się policjanci, którzy jak zwykle w takiej sytuacji wezwali do pomocy strażaków, aby dostać się do mieszkania – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy użyli podnośnika i weszli przez okno. – Po wejściu do mieszkania stwierdzono obecność kobiety, ale niestety nie żyła. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, bez udziału osób trzecich – mówi rzeczniczka groodziskiej policji.

– Wezwany na miejsce prokurator wydał dyspozycję przekazania ciała kobiety rodzinie – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.