TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

07 2023

Zderzenie na ul. Królewskiej. Są utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik1 - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie na ul. Królewskiej w Grodzisku doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.


Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło przed godz. 14.00. – W rejonie skrzyżowania ulic Królewskiej i Jordanowickiej w Grodzisku doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 13.57. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej (dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Grodzisk Maz.), a także policję i pogotowie ratunkowe – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu wciąż działają służby. Ruch w rejonie skrzyżowania ulic Królewskiej i Jordanowickiej jest prowadzony wahadłowo, pas w kierunku Milanówka jest zablokowany.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. – Na tę chwilę przebywa pod opieką ratowników medycznych i nie wiadomo czy będzie konieczna hospitalizacja – dodają strażacy.

AKTUALIZACJA GODZ. 15.00
– Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Służby nadal pracują na miejscu i wciąż są utrudnienia – mówi nam mł. asp. Kamil Sobótka z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Zderzenie na ul. Królewskiej. Są utrudnienia w ruchu - Grodzisk Newsfoto: Czytelnik


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.