reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

06 2023

Wypadek na drodze 579. Są utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 579 w Chrzanowie Dużym doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została zabrana do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wypadek na wjeździe do Grodziska od strony Błonia. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jedna osoba odniosła obrażenia.a – O godz. 16.20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzeniach dwóch samochodów osobowych na drodze 579 w Chrzanowie Dużym. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu.a – Od strony autostrady droga 579 jest nieprzejezdna. Policja wraz ze strażakami kieruje ruchem. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać przez dłuższy czas – dodają strażacy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.