reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

02 2024

Wypadek autokaru z wycieczką szkolną na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek autokaru z wycieczką szkolną na S8 - Grodzisk News


W środowe przedpołudnie na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia autokaru wiozącego wycieczkę szkolną z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku dwie osoby zostały przewiezione na badania, ale jak informuje policja, nikomu nic poważnego się nie stało.


Do zdarzenia doszło na trasie S8 w miejscowości Urzut (gm. Nadarzyn), a informację o tym otrzymaliśmy od czytelnika Henryka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bliższe szczegóły przekazała na pruszkowska komenda powiatowa, której policjanci pracowali na miejscu zdarzenia. – Mogę potwierdzić, że w miejscowości Urzut na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia autokaru wiozącego wycieczkę szkolną oraz samochodu ciężarowego marki Renault z naczepą – mówi nam asp. sztab. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

–Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca autokaru nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim ciężarowego renault i uderzył w tył jego naczepy. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Dwie osoby zostały jednak zabrane przez medyków do szpitala na badania – dodaje rzeczniczka pruszkowskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

"W środowe przedpołudnie na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia autokaru wiozącego wycieczkę szkolną z samochodem ciężarowym". Kto to pisze? To już nie ma redaktorów po studiach polonistycznych? Autokar wiózł szkolną wycieczkę z samochodem ciężarowym? Ciekawe ...
Miodek


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.