reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

02 2024

Wypadek autokaru z wycieczką szkolną na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W środowe przedpołudnie na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia autokaru wiozącego wycieczkę szkolną z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku dwie osoby zostały przewiezione na badania, ale jak informuje policja, nikomu nic poważnego się nie stało.


Do zdarzenia doszło na trasie S8 w miejscowości Urzut (gm. Nadarzyn), a informację o tym otrzymaliśmy od czytelnika Henryka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bliższe szczegóły przekazała na pruszkowska komenda powiatowa, której policjanci pracowali na miejscu zdarzenia. – Mogę potwierdzić, że w miejscowości Urzut na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia autokaru wiozącego wycieczkę szkolną oraz samochodu ciężarowego marki Renault z naczepą – mówi nam asp. sztab. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

–Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca autokaru nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim ciężarowego renault i uderzył w tył jego naczepy. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Dwie osoby zostały jednak zabrane przez medyków do szpitala na badania – dodaje rzeczniczka pruszkowskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
29-02-2024 14:12
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.