reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

08 2023

Wykolejenie pociągu w Skierniewicach. Duże utrudnienia w kursowaniu składów KM


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w SkierniewicachWykolejenie pociągu w Skierniewicach. Duże utrudnienia w kursowaniu składów KM - Grodzisk News


Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Skierniewice. Niektóre mogą być znacznie opóźnione, inne odwołane, a jeszcze kursują w skróconej relacji. Powodem jest wypadek, do którego doszło pomiędzy składem Kolei Mazowieckich a wagonem PKP Cargo w Skierniewicach


Jak wynika z informacji na Portalu Pasażera, kilka składów KM na linii Skierniewickiej jest już teraz opóźnionych od kilku do kilkudziesięciu minut. Jeden pociąg do i jeden od strony Grodziska zostały odwołane.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Grodzisk Mazowiecki Radońska wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach WKD. Honorowanie biletów obowiązuje do odwołania.

A utrudnienia mogą potrwać przez kilka godzin.

Jak podali kolejarze, "w wyniku kolizji wykoleiła się lokomotywa składu towarowego. Zdarzenie spowodowało czasowe wstrzymanie ruchu pociągów. Obecnie ruch odbywa się jednym torem".

Strażacy ze Skierniewic dodali natomiast, że "nikomu nic się nie stało. W trakcie działań służb ewakuowano 32 osoby, ruch kolejowy wstrzymany. W akcji 4 zastępy PSP i OSP Skierniewice."

Więcej informacji na bieżąco naPortalu Pasażera.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Coraz lepiej... zobaczymy co dalej ...

Prl
25-08-2023 17:27


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.