TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

09 2023

Wieczorny pożar w Starych Budach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W czwartek wieczorem w miejscowości Stare Budy doszło do pożaru drewnianego domu. Na miejscu było pięć zastępów straży pożarnej.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Starych Budach przy ul. Zbożowej duży pożar opuszczonego gospodarstwa. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 20.57 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru drewnianego budynku na opuszczonej posesji w Starych Budach przy ul. Zbożowej. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej: dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, dwa zastępy z OSP Jaktorów, jeden z OSP Międzyborów. Po dojeździe na miejsce potwierdzono zgłoszenie, płonął drewniany budynek na nieogrodzonej działce. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ugaszeniu pożaru z jednoczesnym przeszukaniem działki w poszukiwaniu osób poszkodowanych – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim – Ostatecznie nikogo na tej działce nie odnaleziono – dodaje.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.