reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

12 2023

Uwaga ślisko na drogach. Auto wjechało do rowu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Uwaga ślisko na drogach. Auto wjechało do rowu - Grodzisk News


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla naszego regionu dotyczące marznących opadów. O tym, że jest ślisko przekonała się jedna z mieszkanek, która dziś rano w miejscowości Żaby straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu.


Zimowa aura, która jest z nami już od jakiegoś czasu powoduje, że na drogach trzeba zachować ostrożność, bywa ślisko. Teraz synoptycy z IMGW ostrzegają, że dziś może być bardzo ślisko. – W rejonie miejscami występują i będą się utrzymywać słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź – czytamy w komunikacie wydanym m.in. dla powiatów grodziskiego i warszawskiego zachodniego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jest to ostrzeżenie pierwszego stopnia, które obowiązuje dziś do godz. 18.00.

O tym, że trzeba zachować szczególną ostrożność przekonała się dziś rano jedna z mieszkanek. – W miejscowości Żaby (gmina Baranów – przyp. red.) kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kobieta nie potrzebuje pomocy medycznej, ale tak niefortunnie się zatrzymała przy drzewie, że nie mogła wysiąść z pojazdu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci apelują o rozwagę i spokojną jazdę zwłaszcza w tych trudnych warunkach panujących na drogach.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.