22 01 2020

Utrudnienia na linii średnicowej. Odwołane pociągi, wzajemne honorowanie biletów

22.01.2020, godz.: 19:13
Utrudnienia na linii średnicowej. Odwołane pociągi, wzajemne honorowanie biletów
fot. GrodziskNews

Kolejarze informują, że na linii średnicowej w kierunku zachodnim pociągi mogą być opóźnione lub odwołane. Powodem – awaria urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Do awarii doszło już po 17.00, a utrudnienia potrwają do wieczora, być może jeszcze przez kilka godzin. Na pewno do 21.00 potrwa wzajemne honorowanie biletów.

– Do godz. 21.00 wprowadzono wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd pomiędzy spółkami KM a PKP IC na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia. Honorowanie nie obowiązuje w pociagach kategorii EIP zestawionych z ezt ED250 ,,Pendolino”, oraz w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia – poinformowali kolejarze.

Wzajemne ghonorowanie dotyczy także biletów ZTM i KM na odcinku Pruszków – Otwock – Pruszków , oraz Sulejówek Miłosna – Warszawa Lotnisko Chopina – Sulejówek Miłosna

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Utrudnienia na linii średnicowej. Odwołane pociągi, wzajemne honorowanie biletów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.