TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

04 2019

Tusiński: Zajęcia szkolne i przedszkolne w Podkowie bez zakłóceń


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tak przynajmniej wynika z informacji przekazanych przez burmistrza Podkowy Artura Tusińskiego. ? Na chwilę obecną zgodnie z zapewnieniem dyrekcji szkoły nie istnieją przesłanki, aby uważać, ze praca szkoły zostanie zakłócona. Trwają przygotowania do egzaminu gimnazjalnego, który powinien odbyć się zgodnie z planem. Placówka przedszkolna również pracuje zgodnie z planem. Wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w swoich obowiązkach przedszkolnych i szkolnych bez przeszkód ? napisał włodarz na swoim blogu.

Dodał jednocześnie, że nauczyciele zdecydowanie popierają protest. ? 21 i 22 marca w Szkole Podstawowej w Podkowie Leśnej odbyło się referendum prowadzone przez przedstawiciela NSZZ ?Solidarność?. W wyniku głosowania 93,75% głosujących opowiedziało się za protestem pracowników oświaty. W głosowaniu wzięło udział 70% uprawnionych. NSZZ ?Solidarność? podjęło decyzję o nieprzystąpieniu do strajku. Związek prowadzi negocjacje, które potrwają do 14 kwietnia ? poinformował Tusiński.

Sytuacja w Podkowie jest zatem zgoła odmienna od tej w Grodzisku, gdzie nauczyciele mają strajkować i przygotowano zajęcia zastępcze dla dzieci. Pisaliśmy o tym tutaj. 

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.