07 05 2020

Tragiczny wypadek na budowie. Koparka przygniotła pracownika

07.05.2020, godz.: 09:27
Tragiczny wypadek na budowie. Koparka przygniotła pracownika
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowy poranek na placu budowy w Milanówku doszło do wypadku. Koparka przygniotła jednego z pracowników. Mężczyzna nie przeżył.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Królewskiej w Milanówku przy stacji Orlen na placu budowy doszło do wypadku. Podczas prac koparka przewróciła się i przygniotła pracownika. Mężczyzna jest reanimowany. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna – poinformował Henryk.

Niestety, mężczyzna nie przeżył. – Około godz. 8.40 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące wypadku więc obecnie nie mamy zbyt wielu informacji. Wiemy jednak, że na placu budowy podczas rozładunku materiałów budowlanych doszło do tragicznego zdarzenia – mężczyzna został przygnieciony koparką. Niestety, poniósł śmierć. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia. Na tę chwilę to wszystko co możemy powiedzieć na ten temat – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.