TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

02 2023

Świetlica w Radoniach za 1,35 mln zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziski magistrat otworzył oferty na budowę świetlicy wiejskiej w Radoniach. Inwestycja prawdopodobnie będzie tańsza niż zakładano.


Budowa świetlicy w Radoniach miała kosztować gminę maksymalnie niecałe 1,7 mln zł. Dziś otwarto oferty na to zadanie i okazuje się, że nie powinno być problemu z wyłonieniem wykonawcy. Spłynęło bowiem dziewięć ofert, a aż pięć z nich mieści się w zakładanym budżecie. Najkorzystniejszą finansowo złożyła firma WIG-DAR z Kałęczyna – blisko 1,35 mln zł. Niewiele więcej, bo niecałe 1,38 mln zł zażyczyła sobie firma SSGROUP z Żanęcina. Kolejne dwie oferty nie przekraczają 1,5 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przedmiotem zamówienia jest realizacja I etapu inwestycji obejmującego budowę budynku świetlicy i zagospodarowanie terenu przyległego. Budynek świetlicy ma być wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia. Na jego wyposażeniu mają być takie instalacje jak: elektryczna, wod-kan, grzewcza (ogrzewanie z pompy ciepła), klimatyzacyjna, wentylacyjna (mechaniczna i grawitacyjna) i teletechniczna. Jeżeli zaś chodzi o zagospodarowanie terenu to obejmuje ono m.in. budowę placu manewrowo-parkingowego, opaski i chodników wokół obiektu, śmietnika, przyłączy.

Świetlica ma powstać w rejonie ulic Gogola i Centralnej w Radoniach.

Wykonawca będzie miał na realizację zadania 360 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.