reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

18

03 2024

Sprawca śmiertelnego wypadku na Chrzanowskiej w Grodzisku aresztowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Sprawca śmiertelnego wypadku na Chrzanowskiej w Grodzisku aresztowany - Grodzisk News


Sprawca śmiertelnego potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przy ul. Chrzanowskiej w Grodzisku został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Policja podała również więcej informacji na temat okoliczności wypadku.


O wypadku, do którego doszło rankiem 15 marca, informowaliśmy TUTAJ. Wówczas jednak wiadomo było niewiele ponadto, że mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych zmarł w szpitalu na skutek poniesionych obrażeń. Dziś policja mówi na ten temat więcej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Policjanci na miejscu ustalili, że sprawcą wypadku może być kierujący pojazdem ciężarowym marki daf. Obecny na miejscu zdarzenia 51-latek został zatrzymany. Około godziny później do grodziskiej komendy dotarła przykra informacja, że życia 57-letniego pieszego, niestety, nie udało się uratować – przekazała w komunikacie asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Policjanci pod nadzorem grodziskiej Prokuratury Rejonowej ustalali dokładne okoliczności wypadku. Wynika z nich, że kierujący zespołem pojazdów z naczepą podczas manewru skrętu z ul. Transportowej w Chrzanowską nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu poruszającemu się po oznakowanym przejściu, czym spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Niestety, próba ratowania osoby przez kierowcę, świadków zdarzenia, a potem ratowników medycznych nie powiodła się – dodała policjantka.

Wniosek grodziskiej prokuratury rejonowej, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego 51-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Do sprawy będziemy wracać.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

No właśnie jaki jest sens tak długiego aresztu dla kierowcy
Bez podpisu


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.