reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

09 2023

Śmiertelny wypadek w Radonicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek w Radonicach - Grodzisk News


W sobotni poranek doszło do tragicznego wypadku w Radonicach. Zginęła jedna osoba.


Informacje o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. - Śmiertelny wypadek w Radonicach. W tym samym miejscu co kiedyś BMW z traktorem - poinformowała Karolina.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło po godz. 7.00. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że samochód osobowy zaczepił o naczepę ciężarówki i wypadł z drogi. Natychmiast ewakuowano poszkodowanego z pojazdu a następnie przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety przybyły zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon - mówi nam Kazimierz Jaworski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.