reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

05 2023

Śmiertelny wypadek w Kozerkach. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek w Kozerkach. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym - Grodzisk News


Tragiczny wypadek na trasie pomiędzy Grodziskiem a Jaktorowem. Jak informuje policja, w Kozerkach doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. W wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta z osobówki, a dwie inne osoby zostały zabrane do szpitala.


Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. – Przed godziną 14.00 w Kozerkach doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w jego wyniku na miejscu zginęła kobieta z pojazdu osobowego, a dwie inne osoby z nią podróżujące zostały zabrane do szpitala. Jedną z nich jest dziecko – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. – W pierwszej kolejności służby skupiły się na pomocy ofiarom wypadku. Na miejscu policjanci prowadzą jednak czynności pod nadzorem prokuratora zmierzające do wyjaśnienia okoliczności wypadku – podkreśla rzeczniczka grodziskiej policji. – Na czas tych działania trasa jest zablokowana, a policjanci na miejscu kierować będą ruchem i wyznaczać ewentualnie objazdy – dodaje.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dopiero w majówkę był wypadek z udziałem samochodu bmw z 4 czy 5 Hindusami bodajże, ale oni rozwalili się na drzewie i jednego z nich zabrał helikopter. Co jest z tym kawałkiem drogi, że już parę krzyży jest przy drzewach i często wypadki? A może ograniczyć prędkość? Patrole częste? To jest jakis czarny punkt cała ten kawałek drogi zaraz za Grodziskiem do Jaktora. A heszcze chyba kilka lat temu w Jaktorowie za światłami w stronę Grodziska był okrutny wypadek, gdzie ucierpiał koń, i chyba go dośpili. Kosxmar. Co tu się dzieje?
Jan


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.