TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

09 2023

Są zarzuty i areszt dla podejrzanego o zabójstwo w Kaniach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabaySą zarzuty i areszt dla podejrzanego o zabójstwo w Kaniach - Grodzisk News


Wracamy do sprawy zabójstwa w Kaniach pod Pruszkowem. Mężczyźnie zatrzymanemu w tej sprawie prokurator postawił zarzuty zabójstwa jednej osoby oraz usiłowania zabójstwa drugiej. Grozi mu dożywocie.


Wszystko działo się przy ul. Górnej w Kaniach. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że starszy mężczyzna oraz kobieta, która się nim opiekowała zostali zaatakowani, prawdopodobnie siekierą. Niestety, mężczyzna zginął, a kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W piątek stołeczna prokuratura okręgowa potwierdziła, że doszło do zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa, zaś w sprawie zatrzymano jedną osobę. – Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany. Na wniosek prokuratora są zdecydował jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące – powiedział nam prok. Marcin Przestrzelski, zastępca rzecznik prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

– Postawiono mu zarzuty zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa. To wszystko co obecnie możemy w tej sprawie zdradzić – dodał.

Jak podała Polska Agencja Prasowa, znane są wstępne wyniki sekcji zwłok zamordowanego mężczyzny, które wskazują, że oprawca zadał ofierze liczne ciosy nożem, a także ją dusił.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.