TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

12 2023

Remont ul. Komorowskiej tańszy o milion zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Gmina Nadarzyn szuka wykonawcy remontu ul. Komorowskiej. Okazuje się, że chętnych do realizacji zadania nie brakuje, a wszystkie oferty są sporo niższe niż zakładali urzędnicy.


Inwestycja ma polegać na wymianie dwóch warstw nawierzchni mineralno-bitumicznych wraz z wymianą krawężników i korektą nawierzchni zjazdów w obrębie styku z jezdnią. Chodzi o odcinek o długości ponad 1,3 km. W zakres prac wchodzi m.in. frezowanie starej nawierzchni i ułożenie nowej, uzupełnienie poboczy tłuczniem, regulacja urządzeń podziemnych, czy remont cieku wodnego z kształtek betonowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gmina zamierzała przeznaczyć na tę inwestycję maksymalnie 2,8 mln zł. Wiele wskazuje na to, że inwestycja będzie znacznie mniej kosztowna. Spłynęło pięć ofert i wszystkie mieszczą się w zakładanym budżecie. Najniższa oferta opiewa na 1,78 mln zł a najwyższa na 2,38 mln zł. Jeżeli zostanie wybrana ta najtańsza, to będzie oznaczało, że gmina zrealizuje to zadanie za ponad 1 mln zł mniej niż zakładano.

Wybrany wykonawca będzie miał sześć miesięcy na wykonanie wszystkich prac.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.