reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

12

02 2024

Przebudowa ul. Okrężnej w Międzyborowie i BIeganowie. Jest wykonawca


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPrzebudowa ul. Okrężnej w Międzyborowie i BIeganowie. Jest wykonawca - Grodzisk News


Jaktorowski magistrat rozstrzygnął przetarg na modernizację ul. Okrężnej w Bieganowie i Międzyborowie. Inwestycja pochłonie 4,6 mln zł.


Urząd Gminy Jaktorów dziś ogłosił o wyborze oferty na modernizację ul. Okrężnej. Najkorzystniejszą finansowo złożyła firma Fal-Bruk z Warszawy, która zażyczyła sobie 4,6 mln zł. Jest to kwota znacznie niższa od tej zarezerwowanej w gminnym budżecie na ten cel, bowiem gmina zakładała, że to zadanie może kosztować nawet 5,4 mln zł. Oznacza to, że w kasie gminy zostanie 800 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zamówienie obejmuje odcinek o długości 513 metrów od ul. Heweliusza do ul. Gwiazdy Polarnej. Rozbudowa ma polegać na wykonaniu jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości 5,5 m oraz chodnika z kostki betonowej o szerokości 2 m. Ponadto mają zostać utwardzone pobocza o szerokości 0,75 m z każdej strony.

Przetarg zakłada również wykonanie odwodnienia, przebudowę istniejącej sieci wodociągowej, sieci energetycznej, sieci gazowej, kanału technologicznego oraz obsługę geodezyjną tj. wytyczenie geodezyjne. Natomiast po zakończeniu robót wykona inwentaryzację powykonawczą, badania i próby, a także uporządkuje teren.

Firma Fal-Bruk będzie miała pół rok na realizację zadania od dnia podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.