reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

10 2023

Poszukiwani listami gończymi zatrzymani przez grodziskich policjantów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 42 i 46 lat, którzy poszukiwani byli listami gończymi. Mężczyźni próbowali ukryć się przed śledczymi w... Poznaniu i Szczecinie.


Mężczyźni byli poszukiwani przez grodziskich kryminalnych, a działania dochodzeniowo-śledcze, pozwoliły im ustalić, że 42-latek ukrywał się w powiecie poznańskim, a 46-latek w Szczecinie.  W dwóch różnych terminach przeprowadzili zatrzymanie mężczyzn.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O godz. 6.00 policjanci weszli do jednego z mieszkań w miejscowości pod poznaniem i zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez sądy w Śremie oraz na warszawskim Żoliborzu.

–Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie kary pozbawienia wolności za dokonane oszustwa. Zgodnie z sądowymi wyrokami będzie tam przebywał  prawie rok – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Podobny los spotkał 46-latka zatrzymanego w Szczecinie. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez sąd w Łodzi. Zgodnie z przewidywaniami zatrzymali mężczyznę pod ustalonym wcześniej adresem. –  Zatrzymany także został już osadzony w areszcie, gdzie odbędzie zastępczą karę kilkudziesięciu dni pozbawienia wolności  za uporczywe nękanie – podała rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.