reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

06 2023

Poranne zderzenie w Starych Budach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoranne zderzenie w Starych Budach - Grodzisk News


Trzy samochody osobowe zderzyły się dziś o poranku przy ul. Żyrardowskiej w Starych Budach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zawiniła kobieta kierująca citroenem.


Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 8.00. – Około godz. 7.50 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów osobowych na ul. Żyrardowskiej w Starych Budach. Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że kobieta kierująca citroenem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w tym poprzedzającego ją pojazdu, a siła uderzenia była na tyle duża, że następnie uderzyła w drugie auto na przeciwległym pasie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W zdarzeniu tym na szczęście nikt nie ucierpiał, a kierująca citroenem została ukarana mandatem za spowodowanie kolizji – dodaje rzeczniczka.

Na drodze powstały korki, które już się rozładowują.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.