reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

10

02 2024

Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik AdamPopołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News


Niedługo przed godz. 13.00 na ul. Królewskiej w Grodzisku kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Okazuje się, że 32-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.


Pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika, który przysłał także zdjęcia zrobione w pobliżu miejsca zdarzenia. – Pijany kierowca na Królewskiej spowodował wypadek, awanturował się w rozmowie z policjantami, został spięty w kajdanki – relacjonuje pan Adam, świadek zatrzymania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policja potwierdza. – O godz. 12.53 do oficera dyżurnego komendy policji w Grodzisku wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym przy ul. Królewskiej. Na miejsce udały się policyjne załogi, które potwierdziły, że z niewiadomych jak dotąd przyczyn kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu – usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

–Podczas dalszych czynności 32-latek został przebadany alkomatem. Badanie wykazało, że ma ponad promil alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ucierpiało także mienie. Kierowca natomiast odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, co jest przestępstwem – dodaje oficer dyżurny biura prasowego KSP.

Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News
Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News
Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News
Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Akurat przejeżdżałem tuż po tym jak samochód był w rowie i wychodziła z niego całkiem wesoła gromadka. Najwyraźniej nie byli to kumple skoro go zostawili samego na przyjazd policji
Paweł


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.