TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

02 2015

Policyjny posterunek do likwidacji?


Grodzisk News


Policyjny posterunek do likwidacji? - Grodzisk News


Burmistrz Podkowy Leśnej poinformował na swoim blogu, że z nieoficjalnych informacji wynika, iż grodziska komenda policji ma w planach likwidację posterunku w Podkowie. Policjanci jednak stanowczo dementują te doniesienia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wiadomość na temat rzekomo planowanej likwidacji posterunku w Podkowie pojawiła się w czwartek. ? Z nieoficjalnych informacji wynika, że Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim będzie występowała z wnioskiem o likwidację posterunku w Podkowie Leśnej. W związku z tym apeluję do Mieszkańców o wzmocnienia mojego stanowiska swoimi podpisami. Listy pod którymi można się podpisywać, wyłożone zostaną w różnych miejscach na terenie miasta (Urząd Miasta, Biblioteka, Szkoła, CKiIO, Przychodnia). Zachęcam do popierania protestu. Będę Państwa informował na bieżąco o postępach w sprawie ? napisał na blogu burmistrz Artur Tusiński.

Informacjom tym szybko i stanowczo zaprzeczyli policjanci. ? Nie wiem skąd takie informacje, ale chcę zdecydowanie podkreślić: nie było, nie ma i nie będzie planów likwidacji posterunku w Podkowie Leśnej ? mówi nam asp. Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. ? Chcę zapewnić mieszkańców, że cały czas będziemy dbać o ich bezpieczeństwo ? podkreśla.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.