TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

02 2015

Policyjny posterunek do likwidacji?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Burmistrz Podkowy Leśnej poinformował na swoim blogu, że z nieoficjalnych informacji wynika, iż grodziska komenda policji ma w planach likwidację posterunku w Podkowie. Policjanci jednak stanowczo dementują te doniesienia.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wiadomość na temat rzekomo planowanej likwidacji posterunku w Podkowie pojawiła się w czwartek. ? Z nieoficjalnych informacji wynika, że Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim będzie występowała z wnioskiem o likwidację posterunku w Podkowie Leśnej. W związku z tym apeluję do Mieszkańców o wzmocnienia mojego stanowiska swoimi podpisami. Listy pod którymi można się podpisywać, wyłożone zostaną w różnych miejscach na terenie miasta (Urząd Miasta, Biblioteka, Szkoła, CKiIO, Przychodnia). Zachęcam do popierania protestu. Będę Państwa informował na bieżąco o postępach w sprawie ? napisał na blogu burmistrz Artur Tusiński.

Informacjom tym szybko i stanowczo zaprzeczyli policjanci. ? Nie wiem skąd takie informacje, ale chcę zdecydowanie podkreślić: nie było, nie ma i nie będzie planów likwidacji posterunku w Podkowie Leśnej ? mówi nam asp. Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. ? Chcę zapewnić mieszkańców, że cały czas będziemy dbać o ich bezpieczeństwo ? podkreśla.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.