07
12 2014
Adam Fabisiewicz Grodzisk News
07.12.2014, godz. 08:43
PONIEDZIAŁEK 8 grudnia
Izdebno Nowe, Izdebno Kościelne ? godz. 7.00?18.00.
Radonie ? godz. 8.00?19.00 ? ul. Lisia, Ciepła, Szoslanda, Łosia, Daniela, Bobrowa, Iglasta, Centralna, Nałkowskiej, Gogola, Osowiecka, Osowiec, Borsucza , Sobolowa.
Szczęsne ? godz. 8.00?19.00 ? ul. Swobodna, Szpacza, Orla, Kosa, Strusia, Puchacza, Drozda, Czajki, Kukułki, Sikorki, Fiołkowa, Piwoniowa, Zwierzyniecka, Łabędzia, Dzięciołowa.
Radonie, Opypy ? godz. 8.00?19.00 ? ul. Widokowa , Fiołkowa, Gogola, Ptasia, Bratkowa, Piwoniowa , Sokolnicza, Orla, Szpacza, Gwarkowa, Spacerowa, Dzięciołowa, Kuropatwia.
Żuków ? godz. 8.00?16.00.
Kraśnicza Wola ? godz. 10.00?12.00
Wólka Grodziska ? godz. 12.00?14.00
WTOREK 9 grudnia
Opypy ? godz. 8.00?20.00 ? ul. Gajowa Paprociowa, Liliowa, Paprotnej Rosy, Pałacowa.
Radonie ? godz. 8.00?20.00 ? ul. Krańcowa, Gościnna, Motylkowa, Borowikowa, Żywiczna, Podleśna, Komarowa, Szczygla, Źródlana, Gogola, Jaskółcza, Widokowa, Stokrotkowa, Przytulna, Roślinna.
Książenice ? godz. 8.00?20.00 ? jednostka wojskowa.
Milanówek ? godz. 7.00?19.00 ? ul. Piotra Skargi, Sportowa; godz. 7.00?18.00 ? ul. Kościuszki, Górnoleśna, Podleśna, Podgórna, Orzeszkowej, Wigury, Północna, Gospodarska, Grodeckiego, Piaski.
ŚRODA 10 grudnia
Milanówek ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Kościuszki, Górnoleśna, Podleśna, Podgórna, Orzeszkowej, Wigury, Północna, Gospodarska, Grodeckiego, Piaski.
Janinów ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Radziejowicka, Duńska, Niedźwiedzia, Egipska, Turecka.
CZWARTEK 11 grudnia
Janinów ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Radziejowicka, Duńska, Niedźwiedzia, Egipska, Turecka; wytwórnia farb.
Podkowa Leśna ? godz. 9.00?15.00 ? ul. Jana Pawła II od torów do Lilpopa, Akacjowa, Świerkowa, Modrzewiowa od Kościelnej do numeru 50, Kościelna, Iwaszkiewicza oraz przyległe; szkoła przy ulicy Modrzewiowej róg Kościelnej.
Grodzisk Mazowiecki ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Montwiłła, Zaścianek, Daleka, Armii Polskiej, Osowiecka, Karminowa, Turkusowa, Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej, Fałata, Makowskiego.
Odrano Wola ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Armii Polskiej, Osowiecka, Karminowa, Turkusowa.
Kałęczyn ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Radziejowicka, Spójna, Włoska, Wylotowa, Planetarna, Księżycowa, Marsa, Zgodna, Przesmyk, Osiedlowa, Znajoma, Grottgera, Okopowa, Łąkowa.
Kozerki ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Marsa, Orlicz-Dreszera, Wenus, Jowisza.
Budy Grzybek ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Alpejska.
PIĄTEK 12 grudnia
Milanówek ? godz. 7.00?19.00 ? ul. Piotra Skargi, Sportowa.
Grodzisk Mazowiecki ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Montwiłła, Zaścianek, Daleka, Armii Polskiej, Osowiecka, Karminowa, Turkusowa, Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej, Fałata, Makowskiego.
Odrano Wola ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Armii Polskiej, Osowiecka, Karminowa, Turkusowa.
Janinów ? godz. 7.00?18.00 ? wytwórnia farb.
Kałęczyn ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Radziejowicka, Spójna, Włoska, Wylotowa, Planetarna, Księżycowa, Marsa, Zgodna, Przesmyk, Osiedlowa, Znajoma, Grottgera, Okopowa, Łąkowa.
Kozerki ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Marsa, Orlicz-Dreszera, Wenus, Jowisza.
Budy Grzybek ? godz. 7.00?18.00 ? ul. Alpejska.
Janinów Mościska ? godz. 7.00?19.00 ? Radziejowicka, Przepiórcza, Pawia, Wronia, Argentyńska , Irlandzka, Fińska, Meksykańska, Hiszpańska, Słowacka, Sumakowska.
Adamowizna ? godz. 7.00?19.00 ? Radziejowicka.
Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.