reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

12 2023

Planowane wyłączenia prądu na nadchodzące dni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPlanowane wyłączenia prądu na nadchodzące dni - Grodzisk News


Polska Grupa Energetyczna podała, gdzie i kiedy nastąpią wyłączenia energii elektrycznej w najbliższym tygodniu. Wyłączenia obejmą wiele miejscowości w regionie.


PONIEDZIAŁEK 4 GRUDNIA

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Otrębusy – godz. 7.00–9.00 i 17.00–19.00 – ul. Wandy, Ziemowita, Piasta, Piękna, Pogodna, Słowiańska, Natalińska, Karolińska, Tęczowa od nr 11 do nr 21B, Zielona 9, Spacerowa 2, Dunina 3, Polna od nr 15 do nr 32, Natalińska 14, 15, 23, 29, Polna od nr 1 do nr 12 i od nr 2 do nr 14A, Zielona od nr 3 do nr 7 B, Piaseckiego – Szkoła Nr 1, przedszkole, Franciszkańska, Strefowa, Poranna, Wiosenna od nr 1 do nr 9, Nadarzyńska od nr 31 do nr 44, Mickiewicza, Baśniowa, Głowackiego, Słowackiego, Pogodna 1–10, Kubusia Puchatka 1–15, Chopina, Sosnowa
Stare Budy – godz. 8.00–13.00 – ul. Bajkowa
Żabia Wola – godz. 8.00–14.00 – ul. Cicha, Szmaragdowa

WTOREK 5 GRUDNIA
Brwinów
– godz. 7.00–9.00 i 17.00–19.00 – ul. Wiejska, Krótka, Warszawska, Przejazdowa, Łosia, Krecia, piekarnia przy ul. Wiejskiej, Jałowcowa
Brwinów – godz. 8.00–13.00 – ul. Biskupicka 55, 54, 53, 51A, 49, 51, 53, 48, 46, Klonowa 1, 1A, 1B, 3, 3A, 5, Chopina 39 A, B, C, D, E
Otrębusy – godz. 7.00–9.00 i 17.00–19.00 – ul. Świerkowa, Malinowa, Lipowa, Jesionowa, Piaseckiego, Borówki Różana, Brzozowa, Podleśna, Wrzosowa, Jeżynowa, Leśna r. Cichej, Poziomki
Grodzisk Mazowiecki – godz. 8.00–14.00 – ul. Kilińskiego 2, 7, 32, 33, 33A, 37, Skłodowskiej 13, Sienkiewicza 8, 14, 35, 41, 45
Holendry Baranowskie – 8.00–16.00
Henryszew – godz. 8.00–16.00 – ul. Orła Białego, Piłsudskiego, Topolowa, Bora Komorowskiego oraz Henryszew nr 1–40
Grądy – godz. 8.00–16.00
Osowiec – godz. 8.00–14.00 – ul. Szkolna, Zająca

ŚRODA 6 GRUDNIA
Opypy
– 8.30–14.30 – ul. Aroniowa, Agrestowa, Cytrynowa, Chabrowa, Daktylowa, Figowa, Gajowa, Gruszkowa, Gilewicza, , Jabłoniowa, Jałowcowa, Jemiołowa, Jesienna, Kokosowa, Letnia, Mazowiecka, Morwowa, Oliwkowa, Paprociowa, Polnych Kwiatów,
Książenice – godz. 8.30–14.30 – ul. Azaliowa
Ojrzanów – godz. 8.00–15.00 – ul. Tarczyńska, Złotopolskich
Henryszew – godz. 8.00–14.00 – ul. Pogodna, ks. Popiełuszki, Południowa, Topolowa, Wschodnia

CZWARTEK 7 GRUDNIA
Brwinów
– godz. 8.00–13.00 – ul. Biskupicka 55, 54, 53, 51A, 49, 51, 53, 48, 46, 40, 43, 45, 43A, 45A, 45B, 38, 41, 39, 37, 35, Chopina 21A, 23, 23A, 38, Kwiatowa 2, 2A, 4, 6, 10, 1, 3a, 7, 7A, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 11, 17, Ciechanowska 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 2, 4, 4A, 4B, 6

PIĄTEK 8 GRUDNIA
Milanówek
– godz. 8.30–14.30 ul. Charci Skok, Prosta od Warszawskiej do Grudowskiej
Jaktorów-Kolonia – godz. 8.00–16.00 – ul. Kleeberga, Wysockiego
Wycinki Osowskie – godz. 10.00–14.00 – ul. Królewska, Dolna, Międzynarodowa


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz








📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.