TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

10 2021

Odnowiona remiza w Kłudnie Starym gotowa do otwarcia. Atrakcje dla mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Odnowiona remiza w Kłudnie Starym gotowa do otwarcia. Atrakcje dla mieszkańców - Grodzisk News


Zgodnie z planem, po dziewięciu miesiącach od podpisania umowy można – żartobliwie – powiedzieć, że narodziło się nowe oblicze strażnicy OSP w Kłudnie Starym. Na 23 października zaplanowano oficjalne otwarcie z modernizowanego obiektu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy, że przetarg na modernizację strażnicy wygrała grodziska firma WIG-DAR, która realizuje zadanie kosztem 450 tys. zł. Zamówienie obejmuje modernizację m.in. wnętrza obiektu, elewacji, częściową wymianę nawierzchni przed budynkiem, wymianę instalacji sanitarnych (c.o. z grzejnikami, wentylacja, inst. wodociągowa, kanalizacja) oraz przebudowę instalacji gazowej (na pozwolenie na budowę).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wykonawca miał w ciągu 9 miesięcy przeprowadzić kompleksową modernizację i wywiązał się z zadania, bowiem na 23 października Grodzisk zaplanował oficjalne otwarcie. Z tej okazji szykuje się szereg atrakcji. Od godziny 13.00 będą pokazy dla dzieci – magia, taniec i zabawa; o 16.00 odbędzie się koncert zespołu Gang Marcela, zaś od 17.30 ruszy zabawa taneczna z zespołem dekret.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.