reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

19

03 2024

Od jutra kolejny protest na węźle autostradowym. Znowu blokada na A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Policja ŻyrardówOd jutra kolejny protest na węźle autostradowym. Znowu blokada na A2 - Grodzisk News


Kierowcom planującym jazdę do i z Żyrardowa radzimy przełożyć te podróże. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, także w tym na węźle autostrady A2 w Wiskitkach protestować będą rolnicy. 20 marca przez cały dzień trasa będzie zablokowana. Dużych utrudnień należy się także spodziewać na krajowej „pięćdziesiątce”.


Różnica między obu protestami jest tylko taka, że wówczas trwał on przez trzy dni: od 12 do 14 marca, ten najbliższy potrwa zaś przez całą środę (20 marca), bo w godzinach od 8.00 do 20.00. W tym czasie zablokowany będzie zjazd i wjazd na autostradę A2 natomiast ruch na DK50, na odcinku Mszczonów-Sochaczew, będzie spowolniony.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto kierowcy jadący od Grójca trasą DK50 w kierunku węzła Wiskitki muszą kierować się na drogi S7 lub S8.

Kierowcy jadący od Wyszogrodu w kierunku Sochaczewa muszą kierować się drogą K92 , w kierunku miejscowości Błonie. Najbliższy zjazd i wjazd na autostradę A2 jest możliwy od miejscowości Grodzisk Mazowiecki.

Policjanci proszą, aby kierowcy wybierali ruch po drogach lokalnych. Funkcjonariusze zaś mają na bieżąco kierować ruchem i wskazywać możliwe objazdy. Ponadto, na DK50 oraz autostradzie A2 będą ustawione znaki informujące o utrudnieniach i objazdach


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Problemy rolników to Zielony Ład i zboże z Ukrainy. I cała reszta g**na płynąca z Euro kołchozu Smacznego robaka zapiekanego na prądzie z wiatraka albo panela.
Jack L.


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.