19

06 2020

Od dziś utrudnienia na Mszczonowskiej


Grodzisk News


Od dziś utrudnienia na Mszczonowskiej - Grodzisk News


Na ponad trzy tygodnie zostanie wyłączona ul. Mszczonowska w miejscowościach Ciepłe i Kaleń. Ma to związek z przebudową drogi prowadzoną przez Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim.


Wykonawca na zlecenie PZD od dziś do 10 lipca będzie prowadził prac wymagające wyłączenia z ruchu drogi 1521 (ul. Mszczonowska) w miejscowości Ciepłe i Kaleń w gminie Żabia Wola. W związku z zamknięciem zostaną wyznaczone objazdy następującymi ulicami: Skulską, Makową i Główną. Zamknięcie wymusi również zmiany w komunikacji autobusowej. Do 10 lipca zostają zawieszone przystanki Ciepłe i Kaleń Wspólnota. W zamian uruchomiono przystanki zastępcze: Kaleń Wspólna -na ul. Makowej przy skrzyżowaniu z ul. Wspólną (po obu stronach jezdni, w obu kierunkach dla linii G i S)

reklama Grodzisk mazowiecki


Ciepłe -na ul. Skulskiej przy skrzyżowaniu z ul. Cichej Wody (po obu stronach jezdni, w obu kierunkach dla linii G i S)
Kaleń Magnolii -na ul. Makowej przy skrzyżowaniu z ul. Główną (po obu stronach jezdni, w obu kierunkach dla linii G i S) Jak poinformował magistrat, rozkład jazdy autobusów linii G oraz S się nie zmienia. Ponadto zostanie uruchomiony na trasie przystanek Grzmiąca. Godzina przyjazdu na ten przystanek jes taka sama jak dla przystanku Ciepłe. Poniżej schematy objazdu i tras autobusowych.

Przebudowa drogi 1521 zakłada m.in. wzmocnienie podłoża metodą wgłębnego recyklingu, wyrównanie miejscowych niedoborów, sfrezowanie istniejącej nawierzchni, ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz warstwy ścieralnej z mieszkanki grysowo-mastyksowej, a także wzmocnienie poboczy i zjazdów kruszywem. Ponadto jezdnia ma zostać poszerzona na łuku.reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.