TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

05 2021

Nowe fakty w sprawie zderzenia w Żabiej Woli [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP ŻelechówNowe fakty w sprawie zderzenia w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk News


Wracamy do sprawy lutowego zdarzenia na ul. Warszawskiej w Żabiej Woli, w którym osoba kierująca Fordem Mustangiem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Jak dziś wyjaśnia policja, autem kierowała kobieta, toteż początkowo podejrzewanemu o to mężczyźnie nie postawiono zarzutu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy, że do zdarzenia, o którym pisaliśmy tutaj doszło we wtorek 23 lutego przed godz. 23.00 na ul. Warszawskiej w Żabiej Woli. – Z ustaleń policjantów bezpośrednio po zdarzeniu wynikało, że kierujący fordem nie nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Został przewieziony do szpitala. Był podejrzewany o kierowanie w stanie nietrzeźwości, pobrano mu krew do badań – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Badanie potwierdziło, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu, ale nie postawiono mu zarzutu powadzenia auta i spowodowania kolizji w stanie nietrzeźwości, ponieważ na komendę zgłosiła się kobieta, który wyjaśniła, że wówczas to ona kierowała autem, za co została ukarana mandatem – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Nowe fakty w sprawie zderzenia w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk News
Nowe fakty w sprawie zderzenia w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ile kosztuje taka usługa na komendzie.?

Xyz
28-05-2021 16:26

Nie stać Cie🤣🤣🤣

Ksiądz
28-05-2021 20:29

Co laska

ABC
29-05-2021 18:50

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.