reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

03 2023

Napadł i okradł jubilera. Został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimNapadł i okradł jubilera. Został zatrzymany - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o rozbój w salonie jubilerskim w Grodzisku. Zamaskowany mężczyzna obezwładnił pracownika i ukradł złotą biżuterię.


Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z salonów jubilerskich w Grodzisku. Tuż po zdarzeniu na miejsce wezwano policję. Jak ustalili funkcjonariusze, do salonu wszedł zamaskowany mężczyzna, gazem pieprzowym obezwładnił pracownika, następnie rozbił szklaną gablotę, zabrał z niej złotą biżuterię i uciekł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policja rozpoczęła poszukiwania napastnika i po kilkudziesięciu godzinach ustalili osobę podejrzaną. – Policjanci pojechali pod ustalony adres, gdzie mężczyzna mógł się ukrywać. Zaskoczony 30-latek został zatrzymany, gdy wychodził z bloku. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim opakowanie z marihuaną. Sprawdzenie jego danych dodatkowo wykazało, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnej celi – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutu rozboju 30-latkowi. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków. Sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny tymczasowy areszt. Oprócz wcześniejszej półrocznej kary więzienia, 30-latkowi grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności za dokonanie rozboju.

Sprawę prowadzi grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.