reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

11 2023

Modernizacja boiska przy grodziskiej Jedynce za niecałe pół miliona złotych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsModernizacja boiska przy grodziskiej Jedynce za niecałe pół miliona złotych - Grodzisk News


Stało się. Grodzisk dorzucił do puli środków na modernizację boiska przy Szkole Podstawowej nr 1 brakującą kwotę i ostatecznie wybrał wykonawcę inwestycji. Będzie kosztować 454 tysiące złotych.


Grodzisk przygotował na modernizację przyszkolnego placu do gry kwotę nieco ponad 340 tys. zł, natomiast dwie oferty złożone w przetargu wynosiły odpowiednio: 454 tysiące i 580 tysięcy złotych.  W niedawnej rozmowie z nami urzędnicy zapewniali, że są mimo wszystko dobrej myśli w kwestii wyboru wykonawcy. Zwłaszcza, że chodzi o inwestycję w potrzeby szkół.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tak też się stało – magistrat wybrał ofertę firmy Ansbud Aneta Strzelczyk z Wyborowa nad Pilicą. Teraz czekamy na związanie firmy z ofertą i zawarcie umowy, Gdy to nastąpi, modernizacja powinna zostać zrealizowana w ciągu 70 dni.

Inwestycja zakłada przede wszystkim remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 22 metry na 44 metry, które posiada nawierzchnię z trawy syntetycznej. W zakres robót wejdą najpierw demontaż istniejącego wyposażenia sportowego boiska, a także obecnej nawierzchni. Następnie wykonawca przeprowadzi korytowanie podłoża przed ułożeniem nowej nawierzchni, również z trawy syntetycznej.

Teren boiska zostanie wyprofilowany, a obszar wokół obiektu zostanie obsiany trawą i inną zielenią. Co ważne, prace modernizacyjne mają być prowadzone niezależnie od funkcjonowania zajęć szkolnych. Wykonawca ma wydzielić plac budowy od pozostałego terenu szkoły i zorganizować roboty w ten sposób, żeby dostęp do tego placu był zapewniony z dróg publicznych a roboty zorganizowane były w sposób zapewniający bezpieczeństwo dzieciom i personelowi szkoły.

Jak czytamy w specyfikacji przetargowej, dostęp do placów budowy przez teren szkoły będzie możliwy wyłącznie po uzgodnieniu z dyrektorem placówki.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.