reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

24

11 2023

Zatrzymani za kradzież książek i gier planszowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani za kradzież książek i gier planszowych - Grodzisk News


Policjanci z Grodziska zatrzymali 31-latkę i 29-latka podejrzanych o kradzież gier planszowych i książek z dwóch sklepów. Wartość łupu oszacowano na około 2,7 tys. zł.


Jedna z placówek handlowych w Grodzisku zgłosiła policjantom kradzież. Miały zginąć książki i gry planszowe o łącznej wartości ponad 1300 zł. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego grodziskiej komendy. Po analizie zebranych materiałów wytypowali dwie osoby, które mogły mieć związek z przestępstwem i pojechali do ich miejsca zamieszkania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W czasie przeszukania mieszkania 31-latki w sąsiednim powiecie funkcjonariusze znaleźli część przedmiotów pochodzących z kradzieży. Kobieta została zatrzymana, a kilka dni później wpadł także ustalony wcześniej mężczyzna. 29-latek przyznał się do wspólnego dokonania kradzieży – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Dalsze działania policjantów wykazały, że zatrzymana para ma również na sumieniu podobną kradzież ze sklepu w Pruszkowie. Tam skradziono gry planszowe o łącznej wartości około 1400 zł.

31-latka i 29-latek odpowiedzą za dwie kradzieże, ale funkcjonariusze sprawdzają, czy nie mają na sumieniu jeszcze innych przestępstw. Za kradzież grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Trochę za dużo chapnęli. Ziobro pozwolił do 800 zeta
Asik


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.