TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

07 2023

Kolizja w Książenicach. Droga w kierunku Grodziska zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Zderzenie trzech samochodów osobowych w Książenicach. Do kolizji doszło około godz. 16.20 na ul. Mazowieckiej. Okoliczności na miejscu ustalają policjanci. Trasa w kierunku Grodziska jest zablokowana.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na Mazowieckiej w Książenicach doszło do jakiegoś wypadku. Trzy samochody – napisał czytelnik w wiadomości do redakcji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby potwierdzają tuż po godz. 16.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Książenicach. Okazało się, że to kolizja trzech aut. Na szczęście nikt w niej nie ucierpiał – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na drodze powstały jednak duże utrudnienia. – Pas w kierunku Grodziska został zablokowany. Na miejscu prócz strażaków działa policja – dodaje Stefaniak.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.