reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

10 2020

Koleje Mazowieckie z nową propozycją dla pasażerów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Koleje Mazowieckie z nową propozycją dla pasażerów - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie wprowadziły nowe rozwiązanie, który w założeniu ma sprawić, że pasażerowie będą bliżej rozmaitych informacji związanych z KM, w tym o aktualnych utrudnieniach i promocjach biletowych.


Tą nowością jest newsletter, który umożliwia otrzymywanie mailowo wybranych informacji dotyczących KM. Newsletter podzielony jest ze względu na różne kategorie tematyczne, co umożliwia dopasowanie otrzymywanych informacji zgodnie z naszymi zainteresowaniami danym obszarem działalności przewoźnika. Do wyboru są: Aktualności, Strefa Podróżnych, Strefa Partnerów, Strefa Mediów, O Kolejach Mazowieckich i Utrudnienia ?podają kolejarze. Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę: https://www.mazowieckie.com.pl/newsletter i wpisać swój adres mailowy.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.