reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

05 2023

Kładka już prawie gotowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaKładka już prawie gotowa - Grodzisk News


Kładka znajdująca się na wysokości ul. Przejazd w Milanówku jest już niemal gotowa. Zostały już zamontowane schody. Przeprawa ma być dostępna w przyszłym miesiącu.


W kwietni kładkę zdemontowano, aby ją poddać renowacji. Około dwa tygodnie temu, odnowiona wróciła na swoje miejsce. Obie operacje prowadzono w nocy, ponieważ wymagały one odłączenia sieci trakcyjnej. Gdy kładka znów pojawiła się nad torami w Milanówku, trwa składanie całej konstrukcji, aby mieszkańcy znów mogli bezpiecznie przeprawiać się przez tory.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak poinformował burmistrz Milanówka, ukończenie prac jest już blisko. – Remont kładki nad torami jest już zdecydowanie na ostatniej prostej. Po ustawieniu odnowionej stalowej konstrukcji, montażu stopnic, trwają prace przy montażu klatek schodowych, balustrad i podestów. Ostatnim etapem będą odbiory tej kolejnej już w tym roku ukończonej inwestycji – poinformował w mediach społecznościowych Piotr Remiszewski, burmistrz miasta-ogrodu.

Inwestycja będzie kosztowała Milanówek nieco ponad milion złotych.

Kładka już prawie gotowa - Grodzisk News
Kładka już prawie gotowa - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fajnie, że rozpisujemy i zachwycamy się kładką w milanówku. Pytanie czemu e grodzisku liczącym 30000 mieszkańców są 3 przejścia przez tory a cała wschodnia część jest odcięta?? Można by się zainteresować połączeniem prawo i lewo brzerznego Grodziska.

Markut
27-05-2023 14:46

W Zachodnim Grodzisku jest i tunel, i wiadukt obwodnicy, we wschodnim Grodzisku natomiast nie ma żadnego połączenia, od Parku Skarbków aż do Milanówka.

Mieszkaniec
27-05-2023 23:17

Właśnie. Popieram te zdanie. Przydało by się jeszcze jakieś przejście w Grodzisku ponieważ ponieważ jest tylko tunel, kładka i swieża nie licząc płotu tej zastanej polfy, a to spora odległość od centrum.

Bartek
28-05-2023 04:34

Dokładnie. Popieram te zdanie. Przydało by się jeszcze jedno przejście w Grodzisku od strony Łąk. Tutaj mieszka bardzo dużo ludzi. Połączenie z deptakiem jest bardzo słabe. Całą tą Polfę trzeba obchodzić dokoła no i jeszcze ten zastany płot co oddziela Mrowną. Zróbcie coś z tym.

Bartek
28-05-2023 05:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.