TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

05 2023

Kładka już prawie gotowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaKładka już prawie gotowa - Grodzisk News


Kładka znajdująca się na wysokości ul. Przejazd w Milanówku jest już niemal gotowa. Zostały już zamontowane schody. Przeprawa ma być dostępna w przyszłym miesiącu.


W kwietni kładkę zdemontowano, aby ją poddać renowacji. Około dwa tygodnie temu, odnowiona wróciła na swoje miejsce. Obie operacje prowadzono w nocy, ponieważ wymagały one odłączenia sieci trakcyjnej. Gdy kładka znów pojawiła się nad torami w Milanówku, trwa składanie całej konstrukcji, aby mieszkańcy znów mogli bezpiecznie przeprawiać się przez tory.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak poinformował burmistrz Milanówka, ukończenie prac jest już blisko. – Remont kładki nad torami jest już zdecydowanie na ostatniej prostej. Po ustawieniu odnowionej stalowej konstrukcji, montażu stopnic, trwają prace przy montażu klatek schodowych, balustrad i podestów. Ostatnim etapem będą odbiory tej kolejnej już w tym roku ukończonej inwestycji – poinformował w mediach społecznościowych Piotr Remiszewski, burmistrz miasta-ogrodu.

Inwestycja będzie kosztowała Milanówek nieco ponad milion złotych.

Kładka już prawie gotowa - Grodzisk News
Kładka już prawie gotowa - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fajnie, że rozpisujemy i zachwycamy się kładką w milanówku. Pytanie czemu e grodzisku liczącym 30000 mieszkańców są 3 przejścia przez tory a cała wschodnia część jest odcięta?? Można by się zainteresować połączeniem prawo i lewo brzerznego Grodziska.

Markut
27-05-2023 14:46

W Zachodnim Grodzisku jest i tunel, i wiadukt obwodnicy, we wschodnim Grodzisku natomiast nie ma żadnego połączenia, od Parku Skarbków aż do Milanówka.

Mieszkaniec
27-05-2023 23:17

Właśnie. Popieram te zdanie. Przydało by się jeszcze jakieś przejście w Grodzisku ponieważ ponieważ jest tylko tunel, kładka i swieża nie licząc płotu tej zastanej polfy, a to spora odległość od centrum.

Bartek
28-05-2023 04:34

Dokładnie. Popieram te zdanie. Przydało by się jeszcze jedno przejście w Grodzisku od strony Łąk. Tutaj mieszka bardzo dużo ludzi. Połączenie z deptakiem jest bardzo słabe. Całą tą Polfę trzeba obchodzić dokoła no i jeszcze ten zastany płot co oddziela Mrowną. Zróbcie coś z tym.

Bartek
28-05-2023 05:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.