reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

07 2022

Kierowca nietrzeźwy, a pasażer z amfetaminą


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Warszawa Zachód1 - Grodzisk News


Podczas kontroli drogowej w Błoniu w ręce policjantów wpadli 43-letni kierowca audi, który jechał, mając prawie promil alkoholu w organizmie, oraz 39-letni pasażer z amfetaminą. Obaj mężczyźni byli też poszukiwani listami gończymi.


Do zatrzymania doszło po północy na drodze krajowej nr 92. Kierowca ignorował policyjne sygnały nakazy zatrzymania się, wtedy policjanci rozpoczęli pościg, dając sygnały świetlne i dźwiękowe. – Kierowca jednak przyspieszył i kontynuował ucieczkę. Do pościgu dołączyła załoga z komisariatu w Błoniu. Tam też pościg się zakończył po tym, gdy kierowca nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu – relacjonuje Komneda Powiatowa Policji Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek kierował mając blisko promil alkoholu w organizmie. Natomiast pasażer odpowie za posiadanie amfetaminy. Obaj mężczyźni byli poszukiwani.

– 39-letni pasażer zgodnie z dyspozycją sądu doprowadzony został do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 49 dni odbywając karę pozbawienia wolności. Kierowca był poszukiwany w celu aresztowania i przekazania do ekstradycji oraz listem gończym i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie – podała policja.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.