TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

09 2023

Kiedy otworzą most na Granicznej?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.pl1 - Grodzisk News


Mieszkańcy Grodziska dopytują kiedy zostanie otwarty most na ul. Granicznej. Okazuje się, że nastąpi to w ciągu najbliższego miesiąca.


Most na ul. Granicznej w grodziskich Łąkach jest zamknięty dla ruchu od kilku miesięcy. Zakres prac jest szeroki stąd tak długi czas realizacji zadania. Zamknięcie mostu powoduje jednak dla mieszkańców utrudnienia i konieczność korzystania z objazdów. Ci co jakiś czas dopytują kiedy zostanie otwarta przeprawa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ostatnie zapytanie napłynęło do nas wczoraj. – Czy wiedzą Państwo do kiedy ma być prowadzony remont mostu na ul. Granicznej w Grodzisku? – napisała Pani Karolina.

Zapytaliśmy więc w grodziskim magistracie. Okazuje się, że roboty są już na finiszu. – Prace budowlane mają zakończyć się do końca tego miesiąca. Potem będą dwa tygodnie na odbiory i w okolicach połowy października most powinien być już przejezdny. Obecnie montowane są tam bariery i układane są warstwy nawierzchni jezdni – mówi nam Marta Milewska z Wydziału Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.