TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

10 2021

Kabaret Młodych Panów rozbawi grodziską publiczność


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Kabaret Młodych Panów rozbawi grodziską publiczność - Grodzisk News


Swego czasu najpopularniejsze polskie kabarety regularnie odwiedzały Grodzisk. Organizatorzy chcą do tego powrócić, toteż 29 listopada w sali kinowej ośrodka kultury wystąpi Kabaret Młodych Panów.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Komicy zaprezentują publiczności skecz z nowego programu pt. "To jest chore". – “To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud “nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza – mówią organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają – dodają.

Występ odbędzie się 29 listopada o godz. 20.30. Bilety w cenie 80 i 90 zł można zamówić przez internet – na stronie ośrodka kultury.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.