TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

10 2021

Jakie potrzeby mają grodziszczanie? Wtorkowe spotkanie z mieszkańcami w Łąkach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiJakie potrzeby mają grodziszczanie? Wtorkowe spotkanie z mieszkańcami w Łąkach - Grodzisk News


Trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Grodziska Mazowieckiego. Gmina zorganizuje też spotkanie w którym mieszkańcy będą mogli określić swoje potrzeby i oczekiwania dotyczące np. kolejnych inwestycji.


Mieszkańcy mogą przesyłać uwagi i sugestie do końca bieżącego miesiąca: albo w ankiecie papierowej lub wysyłanej mailowo, albo przy użyciu formularza internetowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Projekt uchwały oraz formularz konsultacyjny dostępne są w Wydziale Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych ul. Kościuszki 12A 05-825 Grodzisk Mazowiecki w godzinach pracy Urzędu, na stronie internetowej Urzędu Grodziska Mazowieckiego oraz w BIP Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim. Wszelkie dodatkowe informacje związane z procesem rewitalizacji można uzyskać pod numerem (22) 755 55 34 wew. 135, 103 lub drogą elektroniczną: marzena.zalewska@grodzisk.pl

W pełni anonimową ankietę online można wypełnić TUTAJ.

Czas na wypełnienie ankiety grodziszczanie mają do końca października, a w międzyczasie odbędzie się spotkanie poświęcone programowi rewitalizacji.

"Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na warsztaty dla mieszkańców organizowane w ramach trwających konsultacji społecznych Gminnego Programu Rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego na lata 2021-2030. Spotkanie odbędzie się 26 października 2021 r. (wtorek) w godz. 16.30-19.00 w Świetlicy Miejskiej w Łąkach przy ul. Ordona 4. Tematem spotkania będzie określenie potrzeb realizacji projektów społecznych i infrastrukturalnych na obszarze rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego. Zależy nam na Państwa obecności i wspólnej rozmowie o problemach naszego miasta i wspólnej refleksji nad najlepszymi rozwiązaniami, które przyczynią się do rozwoju Grodziska Mazowieckiego. Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do współtworzenia programu rewitalizacji." – czytamy w komunikacie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jakieś dziwne rzeczy, burmistrz nie wie? Od dawna było mówione co w Łąkach jest nie tak.
Andrzej


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.