09 09 2020

Grodziska Strefa Aktywnego Seniora powraca po epidemicznej przerwie

09.09.2020, godz.: 12:59
Grodziska Strefa Aktywnego Seniora powraca po epidemicznej przerwie
fot. centrumkultury.eu

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa grodziskie centrum kultury wznowi zajęcia dla mieszkańców w ramach Strefy Aktywnego Seniora. Zapisy są otwarte, aktywności zaś ruszą od 21 września.

Zajęcia będą prowadzone w Centrum Kultury, Mediatece oraz w Pawilonie Kultury. Strefa Aktywnego Seniora ma za zadanie aktywizować i integrować seniorów zamieszkujących grodziską gminę. Dotychczasowe edycje cieszyły się dużą popularnością wśród seniorów – z zajęć skorzystało w sumie kilka tysięcy osób. Teraz mogą to uczynić kolejni mieszkańcy.

W ofercie SAS znajdą się zajęcia ruchowe, językowe, plastyczne i techniczne. Będzie m.in.: gimnastyka rehabilitacyjna, ćwiczenia wzmacniające, rozciągające, ćwiczenia z piłkami, nordic walking, trening ogólnorozwojowy. SAS umożliwi doszkolenie z umiejętności komputerowych, językowych (niemiecki, angielski i francuski) oraz artystycznych w tym: zajęcia z ceramiki, teatralne, z rękodzieła, malarstwa. Nie zabraknie m.in: treningów pamięci, czy zajęć tanecznych.

Zajęcia będą odbywały się w Centrum Kultury, Mediatece oraz w Pawilonie Kultury. Więcej informacji tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.