reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

02 2023

Eksplozja w Milanówku. Jedna osoba ranna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsEksplozja w Milanówku. Jedna osoba ranna - Grodzisk News


W sobotę wieczorem w Milanówku doszło do groźnego zdarzenia – jedna osoba doznała oparzeń wskutek eksplozji beczki po łatwopalnej substancji.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – Na ul. Miłej w Milanówku doszło do wybuchu. Jenda osoba ranna. Na mejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 18.44. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna w wieku 39 lat doznał obrażeń twarzy wskutek eksplozji beczki. Po dojeździe na miejsce strażaków poszkodowany był już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, który po udzieleniu mu pierwszej pomocy zabrał 39-latka do szpitala na dalsze badania – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak doszło do eksplozji? – Beczka teoretycznie była pusta. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia był zapłon pary resztek cieczy łatwopalnej znajdującej się w beczce, którą ten mężczyzna przecinał prawdopodobnie szlifierką kątową lub innym urządzeniem z tarczą do cięcia metalu. Możliwe, że beczka była po substancji, której punkt zapłonu jest stosunkowo niski i po nagrzaniu beczki w wyniku cięcia mógł nastąpić zapłon oparów – podają strażacy.

Na miejscu były dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden zastęp z OSP Milanówek, a także wspomniane pogotowie oraz policja.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Pogoń wygrywa wczoraj z Jagiellonią 2B. I nic ...
Hans Klos


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.