13

11 2023

Efektowna wygrana LKS-u Chlebnia. Zobacz zdjęcia

Efektowna wygrana LKS-u Chlebnia. Zobacz zdjęcia - Grodzisk News

W ślady grodziskiej Pogoni poszli Święto Niepodległości piłkarze LKS-u Chlebnia, którzy na niższym poziomie rozgrywek również pewnie pokonali rywala. W meczu 14. kolejki Decathlon V ligi LKS wygrał z Watrą Mrozy 4:1. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z meczu i przeczytania o nim kilku słów.

Dzięki wygranej piłkarze Chlebni nie tracą kontaktu z czołówką tabeli, bowiem do trzeciego miejsca tracą tylko trzy punkty, a i walka o upragnioną drugą lokatę nie wydaje się na tym etapie sezonu „mission impossible”. Na koniec sezonu, po trzydziestu rozegranych spotkaniach w formacie mecz – rewanż, do czwartej ligi awansują dwa najwyższej sklasyfikowane zespoły w tabeli.

Po takich meczach, jak ten z Watrą ludzie wokół LKS-u oraz kibice mają prawo wierzyć, że awans jest całkiem możliwy. W sobotnim starciu w Chlebni gole dla gospodarzy strzelali Damian Warmiak w 32. i Jakub Szymański w 42. minucie. Po przerwie zaś dwa kolejne trafienia dołożył Łukasz Gwardiak – na 68. minucie oraz pięć minut później.

Tym samym LKS ma w dorobku 25 punktów i bezpieczną przewagę czterech „oczek” na Milanem Milanówek.

W meczu z Watrą zespół z Chlebni wystąpił w składzie: Pindor (86’ Chmielewski), Marusiak, Rackiewicz, Gwiazda (82’ Śmieciński), Strzałkowski (90’ Bahuleuski), Łabeda kpt. Kamiński, Warmiak, Kania (65’ Gwardiak), Jastrzembski (75’ Ciesielski), Szymański (80’ Kuźbida).

W następnej kolejce piłkarze trenera Tomasza Feliksiaka zmierzą się z trudnym rywalem – LKS Promna zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli i także ma poważne aspiracje do awansu. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe 18 listopada w samo południe.