reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

05 2022

Dziś policyjny piknik na Stawach Walczewskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimDziś policyjny piknik na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


Pokazy sprzętu policyjnego i ratownictwa wodnego, towarzyski mecz piłkarski, miasteczko ruchu drogowego, dmuchańce, zjeżdżalnie, gry, zabawy, konkursy – te i wiele innych atrakcji zaplanowano podczas pikniku, który dziś zorganizuje na Stawach Walczewskiego grodziska policja.


Piknik odbędzie się w ramach Dnia Policji a zarazem obchodów 500-lecia Grodziska. – Na uczestników czekają między innymi widowiskowe pokazy ratownictwa wodnego oraz wystawy dotyczące historii policji rzecznej i informacje na temat bezpiecznych zachowań nad wodą   przygotowane przez policjantów Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie, prezentacje specjalistycznych pojazdów oraz uzbrojenia i wyposażenia stołecznej Policji, pokazy służby z wykorzystaniem koni i psów policyjnych, liczne działania profilaktyczne dla odbiorców w każdym wieku. Nie zabraknie również pokazów policyjnych umiejętności podczas przeprowadzania interwencji, czy udzielania pomocy przedmedycznej. Piknik będzie także okazją do dokładniejszego zapoznania się z zadaniami policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, technika kryminalistyki, pirotechnika, a także spotkania z dzielnicowymi. – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Miłośnikom historii dostarczymy wiedzy z zakresu powstania i działania Policji  przez ostatnie 100 lat. Osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać warunki naboru i obejrzeć materiały z policyjnych działań. Na najmłodszych przez cały czas trwania imprezy czekają specjalnie przygotowane   przez policjantów konkursy, zabawy i zajęcia z elementami wiedzy o bezpieczeństwie oraz żywe policyjne maskotki: Komisarz Grodziś i  Kapitan Wyderka, wyposażone w słodkie niespodzianki – wylicza dalej rzeczniczka grodziskiej policji.

Ciekawie a zarazem zabawnie może być podczas meczu piłkarskiego pomiędzy policjantami a samorządowcami. Rozegrany zostanie na boisku przy ul. Nadarzyńskiej o godz. 15.00.

Piknik w na Stawach Walczewskiego odbędzie się 6 maja w od 13.00 do 19.00.

Dziś policyjny piknik na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News
Dziś policyjny piknik na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

tam jest za ciasno i zbyt "przenysłowo"

Marzena
06-05-2022 17:46

Byłam, świetna impreza, "na bogato" ciekawa - dla każdego. Prosimy - częściej!!!

akra
06-05-2022 17:47
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.