11 02 2020

Kolejne bilety na Dżem rozdane. Sprawdź, czy jesteś wśród wygranych

11.02.2020, godz.: 16:31
Kolejne bilety na Dżem rozdane. Sprawdź, czy jesteś wśród wygranych
fot. Mat. organizatora

Na dobry początek tygodnia rozdaliśmy wejściówki na grodziski występ Dżemu. Do wygrania były dwa podwójne zaproszenia. Warto również kupić bilety i zaplanować energetyczny wieczór w gronie znajomych i innych fanów dobrej muzyki.

Do przychodzenia na koncerty Dżemu nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, bo i tak wszystkie obiekty, w których grają na ogół wypełniają się po brzegi. Wśród grodziskiej społeczności zainteresowanie ich występem również będzie ogromne, tym bardziej, iż pamiętamy frekwencję w hali przy ul. Westfala, gdy Dżem zagrał tam w 2015 roku.

Marcowy koncert zapowiada się ekscytująco nie tylko ze względu, na najwyższy poziom muzyczny, do którego zespół przez dziesiątki lat scenicznej obecności przyzwyczaił fanów. – Zespół zaplanował również wyjątkowe pokazy wizualne na specjalnym telebimie ustawiony przy scenie – mówi Maciej Ratyński z Agencji RATevents organizującej grodziski koncert.

– Występ Dżemu w piątek trzynastego, wbrew uczyni ten dzień szczęśliwym dla wszystkich entuzjastów koncertowego brzmienia – mówi z przekonaniem Maciej Ratyński.

KONKURS
Podwójne zaproszenia zdobędą dwie osoby, które dziś 10 lutego, punktualnie o 11.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Dżem w Grodzisku”.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 11 lutego.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójne zaproszenia zdobyli tym razem panowie MARCIN DENIS i MICHAŁ MICHALSKI. Z obu zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie najpóźniej dwa tygodnie przed koncertem. Wszystkim dziękujemy za udział już zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Trwa także sprzedaż biletów TUTAJ. Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż wejściówki na koncerty Dżemu na ogół rozchodzą się bardzo szybko.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.