reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

10 2023

Dziś i jutro ćwiczenia policji na terenie CPK


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Urząd Gminy Baranów poinformował, że w poniedziałek i wtorek na terenie gminy mogą być prowadzone ćwiczenia służb mundurowych.


Poprzednie ćwiczenia służb mundurowych na terenie planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego odbyły się w pierwszej połowie września. Porozumienie z maja 2023 roku, między spółką CPK a Komendą Główną Policji przewiduje udostępnianie nieruchomości zakupionych w ramach Programu Dobrowolnych Nabyć (PDN) i przeznaczonych do rozbiórki w celu przeprowadzenia takich ćwiczeń.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kolejne ćwiczenia mają odbyć się dziś i jutro (30 i 31 października) oraz w dniach 6–8 listopada. – Weźmie w nich udział około 70–80 osób, ćwiczenia będą się odbywały bez używania materiałów wybuchowych w celu detonacji, a jedynie do ich odnajdywania – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Baranów. – W czasie ćwiczeń może pojawić się chwilowe zwiększenie hałasu w trakcie ćwiczeń z psami do wyszukiwania materiałów wybuchowych przy których mogą być wykorzystane granaty ćwiczebne – dodają urzędnicy.

Na terenie gminy mogą być widoczne autokary z policjantami.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.