reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

09 2023

Dycha Strażacka zgromadzi biegaczy po raz dziewiąty. Zapisz się


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraDycha Strażacka zgromadzi biegaczy po raz dziewiąty. Zapisz się - Grodzisk News


Już po raz dziewiąty w żabiowolskiej gminie odbędzie się Dycha Strażacka – impreza biegowa, w której głównym dystansem będzie 10 kilometrów. Konkurencji dla każdego jednak nie zabraknie, a iście widowiskowo zapowiada się jak zwykle bieg strażaków w pełnym umundurowaniu.


Impreza odbędzie się 1 października na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach. Na początek , o godz. 9.30 wspomniany Bieg Specjalny w Pełnym Umundurowaniu Bojowym na dystansie 1000 m (trasa asfaltowa); godzinę później na tej samej trasie pobiegną dzieci zakwalifikowane do grup wiekowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bieg Iskierek do lat 5 to zawody dla dzieci urodzonych w 2018 roku, Bieg Płomyków dla dzieci w wieku 6-8 lat (roczniki 2017-2015); Bieg Ogników 9-11 lat (roczniki 2014-2012); Bieg Kadetów 12-15 lat (roczniki 2011-2008). Wszystkie kategorie wiekowe wystartują w tym samym czasie.

Na godzinę 11.00 zaplanowano start biegu głównego na 10 km. Jego trasa wiodła będzie głównie po miękkiej nawierzchni – przez rezerwat Skulski Las, trasa nie posiada atestu. Bieg odbędzie się bez względu na pogodę.

Limit czasu na pokonanie trasy biegu głównego wynosi 1 godzinę 30 minut. Po tym czasie zawodnicy są zobowiązani do przerwania biegu i zejścia z trasy.

Chwilę po biegu głównym ma się rozpocząć wyścig w konkurencji nordic walking.  Dodatkowe atrakcje to grill, dmuchańce lody, popcorn, napoje, posiłek regeneracyjny dla uczestników biegu.

Zapisy na bieg są otwarte i potrwają do 28 września. Dostępne wraz z regulaminami są TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.