TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

10 2023

Drugie przetargowe podejście do modernizacji strażnicy w Izdebnie Kościelnym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plDrugie przetargowe podejście do modernizacji strażnicy w Izdebnie Kościelnym - Grodzisk News


Zgodnie z przewidywaniami grodziski magistrat ponowił przetarg na remont strażnicy OSP w Izdebnie Kościelnym. Urzędnicy mają nadzieję, że tym razem pojawią się oferty akceptowalne pod względem cenowym dla gminy.


W pierwszym, unieważnionym przetargu udział wzięły dwie firmy: przedsiębiorstwo Wig-Dar wyceniło swe usługi na 105 tysięcy złotych, zaś spółka Sochbud Grzeszczak Nowicki zażyczyła sobie przeszło 183 tysiące. Obie propozycje Grodziski uznał za zbyt wysokie. Jak będzie tym razem przekonamy się wkrótce.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tymczasem przypomnijmy czego dotyczy zadanie. Inwestycja zakłada montaż zadaszenia nad drzwiami wejściowymi do budynku, skucie i odtworzenie elewacji ściany frontowej w rejonie bram segmentowych, w miejscach widocznego odspojenia mozaiki; a także poprawę izolacji przedniej ściany budynku, tak by chroniła go przed przesiąkaniem wody.

Wykonawca wyłoniony w przetargu usunie też ślady zawilgocenia po wewnętrznej stronie ścian, naprawi spękania tynków, wymieni też zabudowę konstrukcji dachu na obudowę z blachy. Remont przejdą ponadto podłogi, drzwi wewnątrz budynku zostaną wymienione, podobnie jak drzwi wejściowe do budynku.

Specyfikacja zamówienia przewiduje także wymianę źródeł światła w budynku na LED-owe i poprawę części elementów instalacji elektrycznej.

Czas realizacji to cztery miesiące od zawarcia umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Po co wy robicie i piszecie o tym przetargach?! I tak wygra Wig- dar choćby zażyczyli sobie 1 mln.

Hanka
23-10-2023 18:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.