TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

24

03 2021

Chcesz szybko wyleczyć kaca? W Warszawie powstało specjalne pogotowie odtrucia alkoholowego!


Artykuł sponsorowany


Chcesz szybko wyleczyć kaca? W Warszawie powstało specjalne pogotowie odtrucia alkoholowego! - Grodzisk News


Mogłoby się wydawać, że w czasach pandemii COVID-19 spożycie alkoholu w Polsce ulegnie zmniejszeniu. Niestety, jest wręcz odwrotnie! Z przeprowadzonych badań ankietowych wynika, że aż 15% społeczeństwa w ostatnich miesiącach częściej sięgało po kieliszek w porównaniu z okresem przed pandemią. Nieodłączną konsekwencją spożycia zbyt dużej ilości alkoholu jest syndrom dnia poprzedniego, zwany potocznie kacem. Wydaje Ci się, że na objawy kaca nie ma skutecznego lekarstwa? Musimy Cię zaskoczyć – istnieje odtrucie alkoholowe!


Czym właściwie jest kac?
Aby przedstawić skuteczną metodę leczenia kaca, warto wcześniej wyjaśnić, w jaki sposób dochodzi do rozwoju tego nieprzyjemnego stanu. Wbrew pozorom nie jest to tak proste, ponieważ syndrom dnia poprzedniego to złożone zjawisko. Do pogorszenia samopoczucia dochodzi w momencie, gdy stężenie alkoholu w organizmie spada niemal do zera. Dlaczego? Powodem jest przede wszystkim:
obecność toksycznego metabolitu alkoholu, czyli aldehydu octowego;
– odwodnienie organizmu;
– spadek stężenia glukozy we krwi;
– utrata elektrolitów, czyli jonów sodu, potasu, wapnia i chloru;
– utrata antyoksydantów i nasilony stres oksydacyjny;
– zatrucie alkoholami fuzlowymi, obecnymi w niektórych rodzajach trunków.

Skuteczne pozbycie się objawów kaca wymaga więc działania wielokierunkowego, które zniweluje większość, a najlepiej wszystkie przyczyny jego rozwoju. Wyjaśnia to brak skuteczności domowych metod na kaca, które skupiają się głównie na nawodnieniu organizmu i uzupełnieniu elektrolitów. To zdecydowanie zbyt mało, by poprawić samopoczucie po suto zakrapianej imprezie.

Odtrucie alkoholowe ‒ najskuteczniejsza metoda leczenia kaca
Słyszałeś kiedykolwiek o odtruciu alkoholowym? Większość osób z pewnością kojarzy je z klinikami uzależnień i oddziałami ratunkowymi. Rzeczywiście, detoks był przez długie lata stosowany jedynie w przypadku ostrych zatruć alkoholowych. Warto jednak zauważyć, że od kilku lat jego dostępność znacznie wzrosła, a samo odtrucie zyskało kolejne zastosowanie. Okazało się bowiem, że procedura ta doskonale zdaje egzamin w przypadku leczenia objawów kaca.

Skąd pewność, że odtrucie alkoholowe nie jest kolejnym chwytem marketingowym? Skuteczność tej metody znajduje swoje potwierdzenie w nauce. Podanie substancji odżywczych, w formie kroplówki dożylnej, bezpośrednio do krwiobiegu sprawia, że wchłaniają się one niemal całkowicie, w krótkim czasie wysycając wszystkie tkanki organizmu. Fakt ten sprawia, że pacjenci odczuwają wyraźną poprawę samopoczucia, jeszcze w trakcie wykonywania wlewu.

Pogotowie na kaca? Poznaj KacDoktora!
Kac ma to do siebie, że lubi pojawiać się w nieodpowiednich momentach. Czeka Cię intensywny dzień w pracy lub ważne spotkanie biznesowe, jednak po krótkim wyjściu ze znajomymi odczuwasz rozrywający ból głowy i nadwrażliwość na bodźce? Najchętniej spędziłbyś cały dzień w domowym zaciszu, jednak obowiązki zdecydowanie na to nie pozwalają? To idealny pretekst, by zadzwonić po KacDoktora!

Chcesz szybko wyleczyć kaca? W Warszawie powstało specjalne pogotowie odtrucia alkoholowego! - Grodzisk NewsKacDoktor to firma oferująca odtrucie alkoholowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Warty podkreślenia jest fakt, że usługa ta dostępna jest także z dojazdem do domu pacjenta. Wystarczy zadzwonić bądź wypełnić formularz internetowy, a specjalista dojedzie pod wskazany adres już w 45 minut. Doświadczony lekarz lub ratownik medyczny dobierze odpowiednie preparaty i dopilnuje, by cała procedura przebiegła w pełni bezpiecznie.

Nie musisz podejmować walki z kacem sam! Zadzwoń po KacDoktora i stań na nogi w kilka chwil!

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.