TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

10 2021

Centrum Ruchu Seniorów ruszyło w Milanówku [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Centrum Ruchu Seniorów ruszyło w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News


15 października 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Ruchu Seniora w Milanówku, czyli nowa propozycja aktywizacji nieco starszych mieszkańców miasta ogrodu. Obiekt działał będzie przy ul. Królewskiej 64a


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Październik to miesiąc dedykowany Seniorom i właśnie w Milanówku Dzień Seniora uczczono oddając Seniorom do zagospodarowania nowe miejsce przy ul. Królewskiej 64a. Centrum Ruchu Seniora powstało dzięki unijnym środkom pozyskanym na realizację projektu pn. Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek. Edycja 2. i będzie oferowało Seniorom usługi społeczne o charakterze usprawniającym. Będą to m.in. taniec, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, pilates. Pierwsze zajęcia już 18 października 2021 – poinformował Milanówek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zapisy jeszcze są otwarte. – Centrum Ruchu Seniora będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8–14. Milanowskich Seniorów zapraszamy do udziału w zajęciach i życzymy Im wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz satysfakcji że swojej aktywności nie tylko z okazji Dnia Seniora, ale w każdym czasie życia – podało miasto ogród.

Zamieszczamy kilka zdjęć z wnętrza obiektu.

Centrum Ruchu Seniorów ruszyło w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News
Centrum Ruchu Seniorów ruszyło w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News
Centrum Ruchu Seniorów ruszyło w Milanówku [FOTO] - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.